Property Sale
Sale
$661,075
DeedBook 19220, Page 1061Recorded11/9/2022
Year Built: 2022
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,077 | +2.8% |
| 2024 | $9,798 | +336.8% |
| 2023 | $2,243 | +0.5% |
| 2022 | $2,233 | +0.0% |
Year Built: 2022
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.