Property Sale
Sale
$21,000
DeedBook 3565, Page 136
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,346 | +2.3% |
| 2024 | $4,250 | +3.8% |
| 2023 | $4,094 | +0.5% |
| 2022 | $4,075 | +1.5% |
Year Built: 1973
37 Tiller Dr
Residential
83 Village Dr
Residential
158 Schooner Ave
Residential
3 Capstan St
Residential
68 Village Dr
Residential