Property Sale
Sale
$29,900
DeedBook 3772, Page 537
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,367 | +2.3% |
| 2024 | $4,270 | +3.8% |
| 2023 | $4,113 | +0.5% |
| 2022 | $4,094 | +1.5% |
Year Built: 1973
16 Capstan St
Residential
147 Windward Dr
Residential
2 Starboard Ave
Residential
130 Village Dr
Residential
168 Schooner Ave
Residential