Property Sale
Sale
$304,421
DeedBook 14566, Page 635
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,327 | +2.3% |
| 2024 | $9,120 | +3.8% |
| 2023 | $8,785 | +0.5% |
| 2022 | $8,744 | +1.5% |
Year Built: 2010
20 Cannonball Dr
Residential
72 Lamp Post Dr
Residential
6 Liberty Ct
Residential
741 West Bay Ave
Residential
103 Freedom Hills Drive
Residential