Property Sale
Sale
$212,500
DeedBook 14556, Page 478
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,040 | +2.3% |
| 2024 | $5,906 | +3.8% |
| 2023 | $5,689 | +0.5% |
| 2022 | $5,663 | +1.5% |
Year Built: 1998
26 Robin La
Residential
48 Quail Rd
Residential
43 Quail Rd
Residential
74 Quail Rd
Residential
3 Robin La
Residential