Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5742, Page 618
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,957 | +2.4% |
| 2024 | $4,841 | +4.0% |
| 2023 | $4,654 | +0.5% |
| 2022 | $4,631 | +1.6% |
Year Built: 1998
80 Quail Rd
Residential
87 Quail Rd
Residential
87 Sandpiper Rd
Residential
79 Sandpiper Rd
Residential
72 Sandpiper Rd
Residential