Property Sale
Sale
$385,000
From:
To:
Sq Ft2,717DeedBook 17484, Page 1692Recorded5/29/2019
From:
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,997 | +2.3% |
| 2024 | $10,753 | +3.8% |
| 2023 | $10,358 | +0.5% |
| 2022 | $10,310 | +1.5% |
From:
To:
Year Built: 2000
3 Herkimer Ct
Residential
126 Vivas Dr
Residential
168 Pennsylvania Ave
Residential
124 Alexander Dr
Residential
69 Chestnut Way Cir
Residential