Property Sale
Sale
$441,014
From:
To:
Sq Ft2,976DeedBook 16851, Page 895Recorded8/28/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,104 | +2.3% |
| 2024 | $11,836 | +3.8% |
| 2023 | $11,401 | +0.5% |
| 2022 | $11,348 | +1.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2017
106 Sinclair La
Residential
173 Emerson La
Residential
82 Rose Hill Rd
Residential
109 Sinclair La
Residential
111 Sinclair La
Residential