Property Sale
Sale
$72,000
DeedBook 5598, Page 480
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,969 | +2.3% |
| 2024 | $4,858 | +3.8% |
| 2023 | $4,680 | +0.5% |
| 2022 | $4,658 | +1.5% |
Year Built: 1973
205 Eleventh St
Residential
40 South Seas Ct
Residential
41 South Seas Ct
Residential
247 Bay Shore Dr
Residential
1 South Seas Ct
Residential