Property Built
Built
Year Built: 2005
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,776 | +2.3% |
| 2024 | $7,604 | +3.8% |
| 2023 | $7,324 | +0.5% |
| 2022 | $7,290 | +1.5% |
Year Built: 2005
1 Mayport La
Residential
13 Mayport La
Residential
27 Mayport La
Residential
27 Newport St
Residential
4 Vineyard Way
Residential