Property Sale
Sale
$310,000
DeedBook 14912, Page 70
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,749 | +2.3% |
| 2024 | $7,577 | +3.8% |
| 2023 | $7,299 | +0.5% |
| 2022 | $7,265 | +1.5% |
Year Built: 2004
13 Vineyard Way
Residential
15 Mayport La
Residential
3 Mayport La
Residential
8 Rawley Ct
Residential
6 Mayport La
Residential