Property Sale
Sale
$317,895
DeedBook 12872, Page 1565
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,032 | +2.3% |
| 2024 | $7,854 | +3.8% |
| 2023 | $7,565 | +0.5% |
| 2022 | $7,530 | +1.5% |
Year Built: 2004
35 Vineyard Way
Residential
25 Mayport La
Residential
50 Hatteras Way
Residential
42 Solomans Dr
Residential
57 Hatteras Way
Residential