Property Sale
Sale
$162,365
DeedBook 10167, Page 388
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,725 | +2.4% |
| 2024 | $5,592 | -0.6% |
| 2023 | $5,628 | +0.5% |
| 2022 | $5,602 | +1.5% |
Year Built: 2000
1 Rapids Ct
Residential
3 Trickle Ct
Residential
17 Ripple Terr
Residential
31 Turtle Creek Run
Residential
21 Stillwaters Ct
Residential