Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,733 | +6.0% |
| 2024 | $5,411 | +6.8% |
| 2023 | $5,065 | +1.4% |
| 2022 | $4,996 | +4.8% |
Year Built: 1955
516 Tiller Ave
Residential
412 Spar Ave
Residential
500 Pacific Ave
Residential
720 Cable Ave
Residential
536 Forecastle Ave
Residential