Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,128 | +5.9% |
| 2024 | $4,841 | +6.8% |
| 2023 | $4,532 | +1.4% |
| 2022 | $4,470 | +4.8% |
Year Built: 1965
432 Pacific Ave
Residential
39 Wave St
Residential
620 Spray Ave
Residential
55 Bowline St
Residential
816 Cable Ave
Residential