Property Sale
SaleMulti
$123,000
DeedBook 4759, Page 880
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,480 | +5.9% |
| 2024 | $5,172 | +6.8% |
| 2023 | $4,842 | +1.4% |
| 2022 | $4,776 | +4.8% |
Year Built: 1985
424 Pacific Ave
Residential
637 Mizzen Ave
Residential
319 Cable Ave
Residential
844 Ocean Ave
Residential
1136 Neptune Ave
Residential