Property Sale
Sale
$185,000
DeedBook 15315, Page 960
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,606 | +6.0% |
| 2024 | $4,347 | +6.8% |
| 2023 | $4,070 | +1.4% |
| 2022 | $4,014 | +4.8% |
Year Built: 1965
444 Beach Ave
Residential
428 Mermaid Ave
Residential
145 Mermaid Ave
Residential
420 Spar Ave
Residential
353 Halliard Ave
Residential