Property Sale
Sale
$193,000
DeedBook 14744, Page 316
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,920 | +5.9% |
| 2024 | $3,700 | +6.8% |
| 2023 | $3,464 | +1.4% |
| 2022 | $3,417 | +4.8% |
Year Built: 1965
82 Oak St
Residential
124 Longboat Ave
Residential
152 Mermaid Ave
Residential
324 Spray Ave
Residential
417 Cable Ave
Residential