Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,045 | +5.9% |
| 2024 | $3,818 | +6.8% |
| 2023 | $3,574 | +1.4% |
| 2022 | $3,526 | +4.8% |
Year Built: 1960
417 Capstan Ave
Residential
240 Spray Ave
Residential
252 Mizzen Ave
Residential
421 Seaman Ave
Residential
117 Mermaid Ave
Residential