Property Sale
Sale
$271,000
Sq Ft1,136DeedBook 18225, Page 1121Recorded12/24/2020
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,914 | +6.0% |
| 2024 | $4,638 | +6.8% |
| 2023 | $4,342 | +1.4% |
| 2022 | $4,282 | +4.8% |
Year Built: 1964
249 Pacific Ave
Residential
253 Longboat Ave
Residential
137 Pennant Ave
Residential
318 Mizzen Ave
Residential
120 Pacific Ave
Residential