Property Sale
Sale
$0
DeedBook 14024, Page 1520
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,245 | +5.9% |
| 2024 | $6,839 | +6.8% |
| 2023 | $6,402 | +1.4% |
| 2022 | $6,315 | +4.8% |
Year Built: 1990
620 Halliard Ave
Residential
921 Leeward Ave
Residential
517 Surf Ave
Residential
709 Seaman Ave
Residential
509 Neptune Ave
Residential