Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,160 | +6.2% |
| 2024 | $4,856 | +7.2% |
| 2023 | $4,530 | +1.5% |
| 2022 | $4,465 | +5.1% |
Year Built: 1977
809 Cable Ave
Residential
60 Birch St
Residential
713 Anchor Ave
Residential
845 Halliard Ave
Residential
753 Tiller Ave
Residential