Property Sale
Sale
$249,000
From:
To:
Sq Ft1,122DeedBook 17325, Page 1025Recorded12/11/2018
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,814 | +6.0% |
| 2024 | $5,487 | +6.8% |
| 2023 | $5,137 | +1.4% |
| 2022 | $5,067 | +4.8% |
From:
To:
Year Built: 1975
1020 Halliard Ave
Residential
1016 Tiller Ave
Residential
808 Cable Ave
Residential
852 Tiller Ave
Residential
936 Cable Ave
Residential