Property Sale
Sale
$218,000
DeedBook 14078, Page 1043
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,433 | +5.9% |
| 2024 | $5,128 | +6.8% |
| 2023 | $4,801 | +1.4% |
| 2022 | $4,736 | +4.8% |
Year Built: 1920
415 Forepeak Ave
Residential
311 Barnegat Blvd
Residential
422 Forepeak Ave
Residential
209 Forepeak Ave
Residential
440 Beacon Ave
Residential