Property Built
Built
Year Built: 1980
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,149 | +6.0% |
| 2024 | $4,860 | +6.8% |
| 2023 | $4,550 | +1.4% |
| 2022 | $4,487 | +4.8% |
Year Built: 1980
1242 Seaman Ave
Residential
36 Chestnut St
Residential
1344 Berkeley Ave
Residential
908 Pacific Ave
Residential
1309 Ocean Ave
Residential