Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,524 | +5.9% |
| 2024 | $4,270 | +6.8% |
| 2023 | $3,998 | +1.4% |
| 2022 | $3,943 | +4.8% |
Year Built: 1975
1344 Spray Ave
Residential
1453 Longboat Ave
Residential
1244 Neptune Ave
Residential
1144 Pacific Ave
Residential
1320 Mizzen Ave
Residential