Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 4924, Page 331
Year Built: 1991
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,036 | +5.9% |
| 2024 | $6,641 | +6.8% |
| 2023 | $6,217 | +1.4% |
| 2022 | $6,133 | +4.8% |
Year Built: 1991
937 Windward Ave
Residential
1044 Mizzen Ave
Residential
1428 Longboat Ave
Residential
1300 Spray Ave
Residential
70 Maple St
Residential