Property Sale
Sale
$124,000
DeedBook 5314, Page 169
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,482 | +6.0% |
| 2024 | $6,118 | +6.8% |
| 2023 | $5,727 | +1.4% |
| 2022 | $5,649 | +4.8% |
Year Built: 1995
1208 Mizzen Ave
Residential
1421 Neptune Ave
Residential
1216 Mizzen Ave
Residential
1505 Neptune Ave
Residential
1437 Pacific Ave
Residential