Property Sale
Sale
$224,900
From:
To:
Sq Ft1,440DeedBook 16385, Page 1099Recorded5/6/2016
From:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,131 | +4.2% |
| 2024 | $3,965 | +4.4% |
| 2023 | $3,800 | -6.2% |
| 2022 | $4,050 | +2.9% |
From:
To:
Year Built: 1995
4 Alpina Ter
Residential
14 Zapata Ct
Residential
124 Pulaski Blvd
Residential
5 Otley Ct
Residential
14 Tilbury Ct
Residential