Property Sale
Sale
$72,990
DeedBook 10160, Page 841
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,354 | +3.9% |
| 2024 | $3,227 | +4.1% |
| 2023 | $3,101 | +0.0% |
| 2022 | $3,101 | +2.9% |
Year Built: 2000
91 Puffin Glade
Residential
161 Harlequin Glade
Residential
85 Puffin Glade
Residential
97 Puffin Glade
Residential
210 Laurel Dr
Residential