Property Sale
Sale
$182,038
DeedBook 10098, Page 167
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,237 | +3.9% |
| 2024 | $6,002 | +4.1% |
| 2023 | $5,766 | +0.0% |
| 2022 | $5,766 | +2.9% |
Year Built: 2000
35 Blue Heron Lane
Residential
239 Allen Rd
Residential
16 Blue Heron Lane
Residential
45 Dockage Rd
Residential
106 Sandpiper Ln
Residential