Skip to content

Grand Central Pkwy(Block 258 Lot 10)Bayville, NJ 08721

Last Sale Date
Jun 28, 2006

Property Information

Block258
Lot10
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBerkeley Twp
Tax Map Page103

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR150
Sq Footage---
Acreage0.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$17,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$424+3.8%
2024$408+4.1%
2023$392+0.0%
2022$392+2.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0