Property Sale
Sale
$72,000
From:
To:
Sq Ft1,328DeedBook 17195, Page 1218Recorded8/2/2018
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,941 | +3.9% |
| 2024 | $2,830 | +4.1% |
| 2023 | $2,719 | +0.0% |
| 2022 | $2,719 | +2.9% |
From:
To:
Year Built: 1986
6 Wojtyla Ct
Residential
47 Buena Visa Dr
Residential
54 Sabinas St
Residential
91 Orlando Blvd
Residential
7 Chateux Ln
Residential