Property Sale
Sale
$260,000
Sq Ft1,364DeedBook 19428, Page 811Recorded7/12/2023
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,211 | +3.9% |
| 2024 | $3,090 | +4.1% |
| 2023 | $2,969 | +0.0% |
| 2022 | $2,969 | +2.9% |
Year Built: 1985
8 Linstead Ct
Residential
14 Linstead Ct
Residential
75 Guadalajara Dr
Residential
3 Alpina Ter
Residential
16 Lyford Ct
Residential