Property Sale
Sale
$325,000
Sq Ft1,232DeedBook 18674, Page 1984Recorded9/13/2021
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,371 | +3.9% |
| 2024 | $4,206 | +4.1% |
| 2023 | $4,041 | +51.6% |
| 2022 | $2,666 | +2.9% |
Year Built: 1985
201 Freeport Blvd
Residential
25 San Carlos St
Residential
10 Buena Visa Dr
Residential
87 San Carlos St
Residential
15 Lumsden St
Residential