Property Sale
Sale
$142,000
From:
To:
Sq Ft1,328DeedBook 16498, Page 667Recorded9/6/2016
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,990 | +3.9% |
| 2024 | $2,877 | +4.1% |
| 2023 | $2,764 | +0.0% |
| 2022 | $2,764 | +2.9% |
From:
To:
Year Built: 1985
147 Davenport Rd
Residential
53 Orlando Blvd
Residential
23 Guadalajara Dr
Residential
5 Selkirk Ave
Residential
12 Calalou Ct
Residential