Property Sale
Sale
$374,900
Sq Ft1,232DeedBook 20101, Page 1127Recorded8/13/2025
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,920 | +3.9% |
| 2024 | $2,810 | +4.1% |
| 2023 | $2,699 | +0.0% |
| 2022 | $2,699 | +2.9% |
Year Built: 1985
7 Coborca Way
Residential
9 Lumsden Ct
Residential
71 Orlando Blvd
Residential
21 Tapola Rd
Residential
25 Togo Rd
Residential