Property Sale
Sale
$145,250
From:
To:
Sq Ft1,232DeedBook 17244, Page 1838Recorded9/20/2018
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,946 | +3.9% |
| 2024 | $2,835 | +4.1% |
| 2023 | $2,724 | +0.0% |
| 2022 | $2,724 | +2.9% |
From:
To:
Year Built: 1986
2 Camrose St
Residential
171 Freeport Blvd
Residential
169 Freeport Blvd
Residential
66 Virgin Islands Dr
Residential
3 Camrose St
Residential