Property Sale
Sale
$120,000
DeedBook 14380, Page 1991
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,961 | +3.9% |
| 2024 | $2,849 | +4.1% |
| 2023 | $2,737 | +0.0% |
| 2022 | $2,737 | +2.9% |
Year Built: 1985
41 Freeport Ct
Residential
35 Freeport Ct
Residential
49 Redhook Bay Dr
Residential
6 Virgin Islands Dr
Residential
65 Freeport Blvd
Residential