Property Sale
Sale
$126,000
From:
To:
Sq Ft1,232DeedBook 16232, Page 1658
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,980 | +3.9% |
| 2024 | $2,868 | +4.1% |
| 2023 | $2,755 | +0.0% |
| 2022 | $2,755 | +2.9% |
From:
To:
Year Built: 1986
6 Wedgeport Dr
Residential
6 Maison Way
Residential
5 Zapata Ct
Residential
9 Guadalajara Dr
Residential
11 Guadalajara Dr
Residential