Property Sale
Sale
$235,000
Sq Ft1,328DeedBook 19559, Page 28Recorded12/12/2023
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,951 | +3.9% |
| 2024 | $2,840 | +4.1% |
| 2023 | $2,728 | +10.1% |
| 2022 | $2,478 | +3.2% |
Year Built: 1986
10 Wedgeport Dr
Residential
64 Pulaski Blvd
Residential
56 Pulaski Blvd
Residential
15 Wedgeport Dr
Residential
17 Speighstown Pl
Residential