Property Sale
Sale
$156,000
DeedBook 15541, Page 1197
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,657 | +3.9% |
| 2024 | $3,519 | +4.1% |
| 2023 | $3,381 | +0.0% |
| 2022 | $3,381 | +2.9% |
Year Built: 1990
15 Prado Ct
Residential
8 Sophia Ct
Residential
18 Carmacks Way
Residential
26 Carmacks Way
Residential
30 La Dunette Dr
Residential