Property Sale
Sale
$230,000
From:
To:
Sq Ft1,232DeedBook 16720, Page 462Recorded4/26/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,039 | -2.1% |
| 2024 | $4,127 | +4.1% |
| 2023 | $3,965 | +0.0% |
| 2022 | $3,965 | +2.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1988
17 Manitoba Ct
Residential
21 Tropicana Ct
Residential
15 Davenport Rd W
Residential
22 Santo Domingo Dr
Residential
15 Zapata Ct
Residential