Skip to content

1 Sander WayBayville, NJ 08721

Built 2023

Owner
---
Last Sale Price
$660,000
Last Sale Date
Oct 27, 2023

Property Information

Block882
Lot38.01
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBerkeley Twp
Tax Map Page144

Building Details

Building Class17
Description---
Dwellings0
ZoningR200
Sq Footage---
Acreage0.64

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$142,500
31%
Improvement Value:$312,400
69%
Total Assessment$454,900

Sale
$660,000
DeedBook 19531, Page 458

Property Built

Built

Year Built: 2023