Property Built
Built
Year Built: 2018
Year Built: 2018
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,089 | +5.2% |
| 2024 | $9,589 | +3.5% |
| 2023 | $9,265 | +1.3% |
| 2022 | $9,148 | +1.6% |
Year Built: 2018
From:
To:
1 Twilight Dr
Residential
74 Sandy Point Dr.
Residential
106 Canis Dr.
Residential
8 Riverview Dr.
Residential
122 Bretonian Dr. E.
Residential