Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,100 | +5.4% |
| 2024 | $5,789 | +3.6% |
| 2023 | $5,585 | +1.3% |
| 2022 | $5,513 | +1.7% |
Year Built: 1964
273 Prospect Dr.
Residential
435 Harris Ave
Residential
425 Harris Ave
Residential
449 18th Ave.
Residential
257 Morris Ave
Residential