Property Sale
SaleMulti
$230,000
From:
To:
DeedBook 16249, Page 1451Recorded11/24/2015
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,055 | +5.2% |
| 2024 | $6,707 | +3.5% |
| 2023 | $6,483 | +1.4% |
| 2022 | $6,394 | +1.9% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1960
513 Azalea Dr.
Residential
285 Ronald Ave
Residential
405 18th Ave
Residential
432 20th Ave.
Residential
773 Marbro Ave.
Residential