Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 10997, Page 1919
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,326 | +5.4% |
| 2024 | $6,953 | +3.6% |
| 2023 | $6,709 | +1.3% |
| 2022 | $6,622 | +1.7% |
Year Built: 1994
212 Oak Forest Ct.
Residential
83 Ida Lane
Residential
272 Ashland St.
Residential
68 Red Maple Dr
Residential
1544 Aspen St.
Residential