Property Sale
Sale
$140,000
Sq Ft990DeedBook 17768, Page 108Recorded1/29/2020
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,189 | +5.4% |
| 2024 | $3,027 | +3.6% |
| 2023 | $2,921 | +1.3% |
| 2022 | $2,883 | -9.4% |
Year Built: 1975
65 Northrup Dr
Residential
137 Northrup Dr
Residential
74 Northrup Dr
Residential
123 Northrup Dr
Residential
13 Northrup Dr
Residential