Property Sale
Sale
$65,500
DeedBook 5765, Page 892
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,555 | +5.4% |
| 2024 | $3,374 | +3.6% |
| 2023 | $3,255 | +1.3% |
| 2022 | $3,213 | +1.7% |
Year Built: 1975
35 Northrup Dr
Residential
6 Newport Court
Residential
62 Northrup Dr
Residential
56 Northrup Dr
Residential
38 Northrup Dr
Residential